.XTBL

XTBL-bestand

Saints Rows 4 mod
Stel een vraag
SNEL ANTWOORD

Een .XTBL-bestand is gekoppeld aan Saints Rows 4 mod, een spelbestanden-bestand.

Categorie: Spelbestanden
OPENT OP Windows
Gerelateerd: .OBB · .PAK · .ROFL · .PACKAGE

Op deze pagina

19k+ extensies geïndexeerd
Laatst beoordeeld op

Niet zeker wat uw bestand is?

Sleep een bestand naar onze identificatietool - we lezen alleen de eerste bytes om het formaat te benoemen.

Identificeer een bestand

Wat is het XTBL-bestandsformaat?

Bestanden die eindigen met de XTBL-extensie kunnen gegevens opslaan van de Saints Row 4-game, beschikbaar op verschillende computerplatforms en consoles. Deze bestanden worden gebruikt voor het opslaan van mods, dat wil zeggen applicatieaanpassingen en gameplay. Voor het bewerken ervan is speciale software gemaakt. Het bestandsformaat is op tekst gebaseerd en vertrouwt op XML.

XTBL-bestanden - Mods voor het Saints Row 4-spel

De game van Volition Inc., onder de hoede van Deep Silver, is ondanks de release in 2013 nog steeds populair dankzij een interessant verhaal. Aanpassingen van Saints Row 4 in XTBL-bestanden kunnen betrekking hebben op verschillende spelelementen. Hun creatie en installatie zorgen voor:

  • het toevoegen van nieuwe soorten wapens,
  • omkleden, karakteruiterlijk,
  • eigen scripts uitvoeren,
  • transformatie van waarden in gameplay.

Het gebruik van mods in Saints Row 4 maakt het spel aantrekkelijker en de speelbaarheid kan worden verbeterd.

XTBL-bestanden bewerken en laden

Gezien de manier waarop gegevens worden vastgelegd op basis van de XML-standaard, is het bewerken van XTBL-bestanden niet ingewikkeld. Het is zelfs mogelijk om een platte teksteditor te gebruiken, al is dan wel kennis van het formaat vereist. Er zijn veel speciale tools, zoals XTBL Editor, gemaakt voor het wijzigen of maken van XTBL-bestanden, waardoor de taak eenvoudiger wordt. De ontwikkelaar heeft de game ook aangevuld met ondersteuning voor de Steam Workshop-workshop. Aanpassingen aan spelelementen kunnen ook worden gedownload in kant-en-klare bestanden die online beschikbaar zijn. Het laden ervan is ook mogelijk dankzij Steam-tools.

Formaatdetails

in een notendop
VOLLEDIGE NAAMSaints Rows 4 mod
CATEGORIESpelbestanden

Programma's die XTBL-bestanden openen

Community V&A

gevraagd door gebruikers
Stel een korte vraag
Krijg hulp van mensen die met XTBL-bestanden werken. Wees specifiek - vermeld uw systeem en softwareversie.
Geen account nodig · antwoorden meestal binnen een dag

Nog geen vragen - wees de eerste om iets te vragen over XTBL-bestanden.

Blijf ontdekken

door de database

Populaire extensies deze week

1.AQQAQQ Instant Messenger File
2.CRDOWNLOADChrome Partial Download File
3.PARTPartial Download File
4.BINCD/DVD Disc Image (BIN/CUE)
5.RPMSGRestricted Permission Message
6.MDMarkdown Document
7.NOMEDIAAndroid No-Media Marker File
8.PRO6XProPresenter 6 Bundle File
9.PRDXSoftMaker Presentations Document
10.EXEWindows Executable (Portable Executable)

Gerelateerde extensies

.OBBAndroid Opaque Binary Blob (APK Expansion File)
.PAKGame Resource Package (PAK)
.ROFLLeague of Legends Replay
.PACKAGEThe Sims / Maxis DBPF Package (game content & mods) - dominant meaning
.XSBXACT Sound Bank
.SAVSaved Game File

Gratis bestandstools

Een bestandsidentificatie en afbeeldingsconverter in de browser - alles draait op uw eigen apparaat.

Open de gereedschapskist

Blader door bestandsextensies A-Z