Developer Files

NotePad++ text editor

av Notepad++ Team · åpner 80 filtyper
Windows
OVERBLIKK
UtviklerNotepad++ Team
PlattformerWindows
Åpner80 filtyper
Hent det franotepad-plus-plus.org
Last ned NotePad++ text editor

På denne siden

80 filtyper verifisert
Sist vurdert Sep 2026

Usikker på hva filen din er?

Slipp hvilken som helst fil inn i vår identifikator - vi leser bare de første bytene for å navngi formatet.

Identifiser en fil

Hva er NotePad++ text editor?

Notepad++ er et gratis tekst- og kildekoderedigeringsprogram med åpen kildekode for Windows. Det tilbyr syntaksutheving for mange språk, fanebasert redigering, søk i flere filer og et utvidelsessystem, noe som gjør det populært for redigering av kode og konfigurasjonsfiler.

Filer NotePad++ text editor åpner

80 formater
Settings Files
Game Files
System Files
Audio Files
Spreadsheet Files
Database Files
GIS Files
Executable Files
Backup Files
Plugin Files
Email Files
Raster Image Files
Video Files

Klikk på et merke for fullstendige detaljer per format - hva det er, hvordan du åpner det og hvordan du konverterer det.

Filkonvertering med NotePad++ text editor

4 konverteringer

Klikk på et par for en steg-for-steg guide til å konvertere filen.

Last ned NotePad++ text editor

KILDEnotepad-plus-plus.orgoffisiell side - unngå tredjeparts nedlastingsportaler
PLATTFORMERWindows

Utforsk videre

programmer og formater

Filer NotePad++ text editor åpner oftest

1.BACKUPBackup File (generic)
2.MTASamsung AllShare metadata file
3.MLTForecast Pro Multivariate Text File
4.ZPLZune Playlist File
5.DIFData Interchange Format (spreadsheet)
6.UNLGarmin MapSource Unlock File

Gratis filverktøy

Identifiser en ukjent fil eller konverter bilder - alt kjører i nettleseren din.

Åpne verktøykassen