Vector Image Files

Microsoft Expression Design

door Microsoft Corporation · opent 1 bestandstypen
Windows
IN EEN OOGOPSLAG
OntwikkelaarMicrosoft Corporation
PlatformenWindows
Opent1 bestandstypen
Verkrijgbaar bijwww.microsoft.com
Download Microsoft Expression Design

Op deze pagina

1 bestandstypen geverifieerd
Laatst beoordeeld op Sep 2026

Niet zeker wat uw bestand is?

Sleep een bestand naar onze identificatietool - we lezen alleen de eerste bytes om het formaat te benoemen.

Identificeer een bestand

Wat is Microsoft Expression Design?

Microsoft Expression Design is een editor voor vector- en rasterafbeeldingen ontwikkeld door Microsoft als onderdeel van de Expression Studio-suite. Het was bedoeld voor het maken van visuele assets voor gebruik in Expression Blend- en Silverlight/WPF-projecten, en ondersteunde export naar XAML, SVG en gangbare afbeeldingsformaten. Microsoft heeft de Expression-productlijn rond 2012 stopgezet.

Bestanden die Microsoft Expression Design opent

1 formaten
Vector Image Files

Klik op een badge voor volledige details per formaat - wat het is, hoe u het opent en hoe u het converteert.

Bestandconversies met Microsoft Expression Design

30 conversies

Klik op elk paar voor een stapsgewijze gids om het bestand te converteren.

Download Microsoft Expression Design

BRONwww.microsoft.comofficiële site - vermijd downloadportalen van derden
PLATFORMSWindows

Blijf ontdekken

programma’s & formaten

Bestanden die Microsoft Expression Design het meest opent

1.DESIGNMicrosoft Expression Design drawing file

Gratis bestandstools

Identificeer een onbekend bestand of converteer afbeeldingen - alles draait in uw browser.

Open de gereedschapskist