Disk Image Files

Alcohol 120%

door Alcohol Soft · opent 7 bestandstypen
Windows
IN EEN OOGOPSLAG
OntwikkelaarAlcohol Soft
PlatformenWindows
Opent7 bestandstypen
Verkrijgbaar bijwww.alcohol-soft.com
Download Alcohol 120%

Op deze pagina

7 bestandstypen geverifieerd
Laatst beoordeeld op Sep 2026

Niet zeker wat uw bestand is?

Sleep een bestand naar onze identificatietool - we lezen alleen de eerste bytes om het formaat te benoemen.

Identificeer een bestand

Wat is Alcohol 120%?

Alcohol 120% is een applicatie voor cd- en dvd-emulatie en het branden van schijven, ontwikkeld door Alcohol Soft voor Windows. Het kan virtuele optische schijven maken en schijfkopiebestanden koppelen in formaten zoals ISO, MDF en MDS zonder dat fysieke media nodig zijn. Het wordt gebruikt voor het maken van back-ups van optische schijven en het uitvoeren van schijfkopieën vanaf een harde schijf.

Bestanden die Alcohol 120% opent

7 formaten
Disk Image Files

Klik op een badge voor volledige details per formaat - wat het is, hoe u het opent en hoe u het converteert.

Bestandconversies met Alcohol 120%

6 conversies

Klik op elk paar voor een stapsgewijze gids om het bestand te converteren.

Download Alcohol 120%

BRONwww.alcohol-soft.comofficiële site - vermijd downloadportalen van derden
PLATFORMSWindows

Blijf ontdekken

programma’s & formaten

Bestanden die Alcohol 120% het meest opent

1.CDIDiscJuggler Disc Image
2.I01Split disk image file
3.I00Split MDS disk image file
4.MD0Adobe Photoshop file browser metadata cache file
5.B5TBlindWrite image file
6.I02Split disk image file

Gratis bestandstools

Identificeer een onbekend bestand of converteer afbeeldingen - alles draait in uw browser.

Open de gereedschapskist