CAD Files

Janome Digitalizer Pro

åbner 3 filtyper
OVERBLIK
Åbner3 filtyper
Hent det frajanome.com
Download Janome Digitalizer Pro

På denne side

3 filtyper verificeret
Sidst gennemset Sep 2026

Er du ikke sikker på, hvad din fil er?

Træk en fil over i vores identifikator - vi læser kun de første bytes for at navngive formatet.

Identificer en fil

Hvad er Janome Digitalizer Pro?

Janome Digitalizer Pro er et program, der kan bruges til at projicere broderier. Det giver mulighed for at oprette mønstre af broderier fra et billede eller et foto, til at ændre lagrede mønstre frit, og også at skabe selvdesignede skrifter, logoer osv. Programmet tilbyder 52 skrifttyper, hvilke parametre der kan redigeres.

Janome Digitalizer Pro har en mulighed for at konvertere en stich til en anden og at administrere og katalogisere broderimønstre. Filer gemmes med en .jan-udvidelse og kan åbnes med anden broderisoftware.

Filer Janome Digitalizer Pro åbner

3 formater
CAD Files
Data Files
Misc Files

Klik på et hvilket som helst badge for fulde detaljer per format - hvad det er, hvordan man åbner det, og hvordan man konverterer det.

Filkonvertering med Janome Digitalizer Pro

2 konverteringer

Klik på et par for en trinvis guide til at konvertere filen.

Download Janome Digitalizer Pro

KILDEjanome.comofficiel side - undgå tredjeparts download-portaler

Udforsk mere

programmer & formater

Filer Janome Digitalizer Pro åbner oftest

1.HUSHusqvarna embroidery file
2.PECBrother Embroidery file format
3.SEWJanome Sewing Machine stitch file

Gratis filværktøjer

Identificer en ukendt fil eller konverter billeder - alt kører i din browser.

Åbn værktøjskassen